خدمات طراحی وب سایت انجمن زیتا


خدمات بر پایه سیستم های مدیریت محتوای متن باز

زیتا (انجمن فن آوری اطلاعات زیگورات) خدمات طراحی وب خود را بر پایه سیستم های مدیریت محتوای متن باز (open source) انجام داده که از جمله معروفترین آنها سیستم مدیریت محتوای وردپرس بوده. همچنین از سیستم های مدیریت محتوای متن باز معروف برای ساخت فروشگاه نیز استفاده می شود که بعد از بررسی و نیاز سنجی تصمیم استفاده از کدام سیستم گرفته می شود.

وب سایت کسب و کارهای کوچک و نو پا

زیتا (انجمن فن آوری اطلاعات زیگورات) با استفاده از تکنولوژی، علم و دانش بروز به مدیران کسب و کارهای کوجک و حتی نو پا کمک می کند تا روند ورود به دنیای وب را با حسی فوق العاده تجربه کنند. با ارائه طرح ها و گرافیک های بروز دنیا و همچنین امنیت خاطر از بروز بودن کد نویسی خدمات این اطمینان را به شما می دهد که مسیر رشد و تکامل کسب و کار خود و نشان داده شدن در دنیای پهن آور وب را سریعتر و بهتر طی کنید.

ما شما را با هر نوع کسب و کار چه کوچک ، چه نوپا و حتی افرادی که ایده هایی خلاقانه برای ایجاد کسب و کار دارند با هر بوجه ای به دنیای پهن آوری وب متصل می کنیم

اینترنت ابزار مناسبی برای کسب و کارهای کوچک و نوپا می باشد تا بتوانند شانه به شانه غول های تجاری در فضای مجازی حضور داشته باشند. اما فقط داشتن یک وب سایت خیلی موضوع مهمی نمی باشد بلکه شما با داشتن یک وب سایت بی نقص و بروز (از لحاظ ظاهری و تکنولوژی) است که می توانید خود را در این راه مطرح کنید و بیشتر دیده شوید.


فروشگاه های اینترنتی کاملا آنلاین

امروزه اشتیاق به خریدهای اینترنتی افزایش یافته است،لذا شناخت فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین امری ضروریست.اگر به جای رفتن به محیط بیرون از خانه و خرید از فروشگاه های سنتی و مدرن، درخانه بنشینید و با استفاده از اینترنت خرید خود را انجام دهید به این خرید، خرید الکترونیکی گفته شده و به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید فروشگاه الکترونیکی و یا مجازی گفته می شود. وب سایتی که شامل خدمات و کالاهایی برای عرضه به کاربران اینترنتی باشد به آن فروشگاه اینترنتی الکترونیکی یا مجازی گفته می شود.

زیتا (انجمن فن آوری اطلاعات زیگورات) با دادن مشاوره در ارتباط با راه اندازی فروشگاه اینترنتی شخصی خود و ارائه بهترین و بروزترین راه کارها در ارتباط با این زمینه می تواند شما را از نقطه شروع تا داشتن یک فروشگاه بزرگ یاری کند.